Witamy w Centrum Meblarskim!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z firmą CM Centrum Meblarskie, działającą na rynku od roku 1996 roku. Specjalizujemy się w branży akcesoriów do produkcji i wykończenia mebli, płyt, blatów, frontów MDF foliowanych, lakierowanych oraz frontów fornirowanych.

Oferujemy wyroby i systemy takich firm jak: GTV, Gamet, Rejs, Nomet, BLUM, FGV, Laguna, BRW, Restol, Meblex Fronty, Meblex Glass, Termo-Plast. W swojej ofercie posiadamy uchwyty i gałki meblowe, systemy oświetleniowe pod- i nad-szafkowe, taśmy ledowe, systemy drzwi przesuwnych.
 
Prezentowane wyroby znajdujące się w naszej ofercie doskonale sprawdzą się przy tworzeniu zabudowy meblowej kuchni, garderoby, jadalni, łazienki, pokoju dziecięcego i sypialni.
 
Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli kuchennych, kompleksowej zabudowie wnętrz biurowych
i komercyjnych, jak również wszelkiego rodzaju mebli na wymiar. Świadczymy wysoko wyspecjalizowane usługi w tym zakresie cięcia, oklejania blatów i płyt  meblowych. 

Realizując autorskie projekty stawiamy na wysoką jakość wykończenia. Każdy projekt traktujemy indywidualnie spełniając Państwa potrzeby
i oczekiwania. W naszych projektach i realizacjach znajdziecie Państwo nowoczesność, elegancję i funkcjonalność.


Zapraszamy do współpracy.